КТ поперекового відділу в компанії Smart-Діагностика на Оболоні

КТ поперекового відділу хребта на сьогодні – точний, дієвий метод виявлення причини болючих відчуттів. Спосіб показує повну картину недуги у цій локації.

Проводиться процедура призначення лікаря. Дітям, вагітним жінкам КТ може бути призначено лише, якщо це екстрений випадок.

Роблять КТ поперекового відділу в компанії Smart-Діагностика.

КТ поперекового відділу хребта: чим особливо дослідження

Така діагност-процедура виявляє потенційні порушення у поперековому відділі. Апарат пошарово сканує сегменти хребетного стовпа. Дані зараз обробляють комп’ютером, таким чином і «вибудовується» цілісна картина.

КТ дає можливість бачити пошкоджені хребці, відростки їх, чи є здавлювання каналу хребта, виявляє запалення. КТ – достовірний метод дослідження при травмуванні хребта, деструкції кісток, пухлинах.

КТ поперекового відділу: плюси в порівнянні з рентгеном та МРТ

Рентген у стандартному його розумінні не дасть такої якісності зображення як томограф: дані, що отримуються з його допомогою, можна побачити лише в єдиній площині. Тому пацієнтам часто доводиться випробовувати великі дози випромінювання: адже знімки при рентгені роблять не раз.

Томограф у медичному центрі Smart-Діагностика (Оболонь, Київ) дозволяє бачити хребет у тривимірній проекції. Спеціаліст обробляє «сиру» інформацію, що робить реконструкції, на підставі чого ставить діагноз. Постановку діагнозу це спрощує суттєво.

Таким чином, на відміну від рентгену, КТ є більш інформативним. Загалом після травмування хребта виявити невеликі зміни кісткової тканини, порушення неврологічного характеру здатний виключно томограф високої якості.

Щодо МРТ, то порівняно з даною діагностичною процедурою, комп’ютерна томографія не така чутлива до того, що пацієнт може рухатися в ході дослідження. І на відміну від МРТ можна проходити КТ-обстеження з імплантованими пристроями: будь то металеві пристрої або електронні.

Коли рекомендовано КТ поперекового відділу

Краще за тих чи інших проявів хворобливих відчуттів у хребті отримати консультацію лікаря. Але в будь-якому випадку КТ суворо за призначенням фахівця. Якщо на даний момент лікаря у пацієнта немає, фахівці Smart-Діагностики проконсультують його в телефонному режимі. Але важливо розуміти, що у медичному центрі проводять лише обстеження, конкретну терапію призначає виключно лікар.

Якими можуть бути показання до КТ поперекового відділу хребта? Так це:

 • крововиливи в спинний мозок;
 • викривлення хребта;
 • ниючі болі в області хребта, що не проходять тривалий час;
 • остеопороз;
 • дископатії, міжхребцеві грижі;
 • остеохондрози;
 • розвиток хребців аномального характеру;
 • хребцеві переломи;
 • доброякісні, злоякісні пухлини хребців;
 • різкі болі (наприклад, після падіння, травмування).

Також не можна забувати про профілактику недуг, пов’язаних з хребтом.

Термінова комп’ютерна томографія поперекового відділу

Якщо пацієнт у критичній ситуації (відбулося стихійне лихо, він упав і серйозно при цьому постраждав, сталося ДТП, або подібний травматичний випадок) та потрібна комп’ютерна томографія поперекового відділу терміново, у київському медичному центрі на Оболоні процедура буде виконана без черг: чекати діагностики не потрібно. Необхідно лише, по можливості, повідомити персонал приблизно за двадцять хвилин про приїзд: щоб можна було підготувати діагност-приміщення. Фахівці неодмінно допоможуть доставити пацієнта до зали для обстеження: якщо буде потрібно, нададуть спеціальне обладнання.

КТ поперекового відділу ціна дослідження

Вартість КТ поперекового відділу у медичному центрі можна уточнити у менеджерів. Вони проконсультують з питання – КТ поперекового відділу – ціна діагностичної процедури для різних відділів хребта. Також у медичному центрі кожному пацієнту є КТ-дослідження артерій шийного відділу хребта: за ціновим аспектом також проконсультує менеджер.

Як підготуватися до КТ поперекового відділу

Якоїсь особливої підготовки не потрібно. При собі пацієнт мати повинен мати направлення лікаря на діагностику. КТ-дослідження може бути проведене у будь-який час доби, якщо це процедура без розмаїття (введення контрастної речовини: залежить від конкретного випадку пацієнта, про необхідність цього повідомляє лікар).

У такому разі процедура передує введенням пацієнта контрасту внутрішньовенно. Важливо мати результати зданих аналізів (які саме повідомляє лікар), за дві години до діагностики нічого не їсти.

  Записатися на прийом

  Запишіться на прийом і отримайте відповідь на хвилюючі вас питання про стан вашого здоров'я