Комп’ютерна томографія (КТ) Оболонь

Комп’ютерна томографія в Києві на Оболоні – швидка і безболісна процедура, яка дозволить оцінити стан різних органів, судин, кісток і суглобів. Під час діагностики повністю відсутній контакт з шкірою пацієнта; детальні знімки виходять завдяки впливу рентгенівських променів. Персонал діагностичного центру Smart MRT дасть відповідь на всі Ваші запитання, що стосуються комп’ютерної томографії.

Показання та протипоказання

Для того, щоб зробити КТ на Оболоні в діагностичному центрі Smart-MRT, вам потрібно зателефонувати в наш центр на Вишгородській 69 і записатися на зручний для Вас час. КТ призначається при:

 • черепно-мозкових травмах, ударах по голові;
 • дослідженнях щитовидної залози;
 • проблеми з органами шлунково-кишкового тракту;
 • аневризмах, патологічних змінах судин;
 • проблемах органів сечовидільної системи;
 • переломах і вивихах кінцівок;
 • остеомієліті, остеопорозі;
 • інсультах (перші години).

Дана діагностика допоможе виявити гематоми, крововиливи, пухлини, кісти в організмі пацієнта. Дослідження комп’ютерної томографії необхідні для підготовки до хірургічного втручання, а також за допомогою тривимірної візуалізації частин тіла можна визначити точне розміщення і розмір новоутворень, а також його форму.

Комп’ютерна томографія відмінно діагностує кісткові структури, тому це оптимальний варіант при травмах, переломах і будь-яких інших пошкодженнях. На знімках лікар зможе побачити деформації і ураження кісток.

У числі основних протипоказань:

 • вагітність;
 • період лактації;
 • важка форма діабету;
 • ниркова недостатність;
 • печінкова недостатність.

Перед дослідженням комп’ютерної томографії з введенням контрастної речовини, потрібно здати аналіз на креатинін (показник роботи нирок), а також під час запису повідомити адміністратора про відсутність алергії на медикаментозні препарати, що містять йод. Після проведення дослідження з контрастом речовина самостійно виводиться з організму через сечу.

Апарат Siemens Somatom розрахований на вагу пацієнта до 220 кілограмів.

Переваги

Наш КТ в Оболонському районі має очевидні наступні переваги: ​​досвідчені лікарі, лаборанти і медсестри. Протягом усього дослідження за пацієнтом ведеться постійне спостереження нашими фахівцями і анестезіологом.

Дослідження повністю безболісно, ​​при цьому доктор-рентгенолог отримує для написання висновку детальні зображення тканин, кісток, судин.

При дослідженнях комп’ютерної томографії використовують протоколи європейських стандартів, для введення контрактного речовини використовується інжектор Stellant.

Ангіографічні дослідження проводяться в 3D моделюванні.

При мінімальних променевих навантажень на пацієнта комп’ютерний томограф Siemens Somatom, за допомогою конструктора, робить якісну візуалізацію досліджуваних органів.

Після дослідження, протягом 20 хвилин, всі пацієнти отримують DVD-диск, на якому зберігається запис дослідження.

Висновок лікаря на фірмовому бланку пацієнт отримує в день дослідження або на e-mail, або в роздрукованому вигляді (про готовність укладення повідомляє адміністратор).

Кт на Оболоні в діагностичному центрі «Smart-Діагностика» – оптимальний спосіб отримати якісне дослідження внутрішніх органів. При онлайн-запису на кт ви можете скористатися подарунковою знижкою 5%.

  Записатися на прийом

  Запишіться на прийом і отримайте відповідь на хвилюючі вас питання про стан вашого здоров'я