Співпраця

 

Діагностичний центр «SMART Діагностика» запрошує до співпраці лікарів, медичні клініки, страхові компанії.

Ми дотримуємося стратегії постійного поліпшення якості послуг, що надаються, тому прагнемо підтримувати постійний контакт не тільки зі своїми пацієнтами, а й з усіма, хто безпосередньо або опосередковано відповідальний за здоров’я пацієнта.

Запрошуємо до співпраці лікарів

Прямий зв’язок з лікарем дозволяє безпомилково і в найкоротші терміни надати пацієнтам необхідний комплекс діагностичних послуг.  Маючи прямий контакт з нашим діагностичним центром, лікар не тільки може направити пацієнта на обстеження, впевнений в його якості, але завжди може уточнити у наших фахівців будь-які запитання для постановки правильного діагнозу і призначення оптимального плану лікування.

Запрошуємо до співпраці медичні клініки та центри

Ми давно зарекомендували себе надійним партнером для провідних медичних клінік Києва і Київської області.  Ми надаємо повний комплекс послуг променевої діагностики МРТ і КТ на новітньому обладнанні, маємо в штаті висококваліфікований персонал.  Ми заслужили довіру, нашими послугами скористалися вже кілька тисяч пацієнтів, ми готові довести, що ми – кращі.

Запрошуємо до співпраці страхові компанії

Страхова медицина прекрасно себе зарекомендувала в багатьох країнах. Ми вже співпрацюємо з провідними українськими страховими компаніями, але разом з Вами готові розширити список і надавати Вашим клієнтам якісну діагностику за доступними цінами. Наші ціни і партнерська програма приємно здивують Вас, а Ваші клієнти можуть бути впевнені, що їм надаються послуги найвищої якості.

Запрошуємо до співпраці лікарів-рентгенологів

Наші лікарі – наша гордість!  Але ми завжди готові вислухати авторитетну думку колег з різних питань.  Крім того, ми постійно розширюємо свою діяльність і готові запропонувати прекрасні умови роботи кращих фахівців