Ціна КТ в Києві

В вартість обстеження включено заключення лікаря

Комп'ютерна томографія - один з найпростіших, доступних і безпечних способів дослідження організму. Процедура допомагає вивчити внутрішні органи, м'які і кісткові тканини організму. Завдяки високій ефективності, КТ дозволяє виявити захворювання на початковій стадії їх розвитку, а також проводити регулярну діагностику для оцінки якості лікування.

Вартість КТ в Києві залежить від обладнання і складності дослідження, а також від розміру досліджуваної області. Процедура може бути комплексною, включаючи кілька частин тіла, органів і суглобів. В "Smart-Діагностика" КТ проходить швидко, безболісно, з урахуванням всіх санітарно-гігієнічних норм. Нам важливо, щоб пацієнти могли якомога швидше почати лікування захворювання.

Дослідження КТ

Для якісного і ретельного обстеження ви можете звернутися до наших фахівців. При записи на обстеження можна поставити будь-які питання, в тому числі і про вартість комп'ютерної томографії. У центрі "Smart-Діагностика" пацієнти можуть провести дослідження:

  • голови і шиї;
  • хребта;
  • кісток скелета;
  • суглобів;
  • грудної порожнини;
  • черевної порожнини;
  • органів малого таза.

Також в клініці проводиться скринінг двох, трьох, п'яти відділів тіла і остеоскрінінг. Ми надаємо послугу ангіографії артерій (від легеневих, головного мозку, шиї і до нижніх кінцівок). Додатково комп'ютерна томографія проводиться з використанням контрастного препарату, який дозволяє краще візуалізувати стан органів і тканин, тим самим підвищуючи точність поставленого діагнозу.

КТ: ціна і знижки

Ціна КТ в Києві залежить від області, яку потрібно досліджувати. Вартість проведення процедури буде вище, якщо пацієнту необхідно додаткове контрастування для більш детальної візуалізації тканин, органів, судин і артерій. В ціну КТ входить висновок лікаря і плівка. При бажанні результати дослідження можна записати на диск або флешку - це обійдеться в 150 гривень. Також в центрі Smart-Діагностика можна отримати копію результатів на запит пацієнта.

У нас немає прихованих платежів: всі ціни знаходяться у відкритому доступі, що виключає можливі переплати, помилки і плутанину. Система прозора, щоб пацієнти центру точно знали за що і скільки вони платять. При онлайн-запису ви отримуєте знижку 5% на всі послуги, що підвищує лояльність і комфорт проведення досліджень в Smart-Діагностика.

Запишіться онлайн прямо зараз
Відправити запит