Комп’ютерна томографія по вул Вишгородська

Зробити КТ в Києві по вул. Вишгородській 69 в центрі Smart-Діагностика – краще рішення для проведення якісної діагностики на новому обладнанні кваліфікованими лікарями.

Для дослідження використовується сучасний Siemens Somatom (32-64 зрізи). Він дозволяє проводити дослідження з низькодозового опроміненням.

Послуги Smart-Діагностики по вул. Вишгородській

В діагностичному центрі Smart-Діагностика клієнти можуть пройти обстеження:

 • голови і шиї (кісток, м’яких тканин, головного мозку, навколоносових синусів і орбіт);
 • хребта (шийного, поперекового, грудного відділів, куприка і крижів);
 • кісток (таза, тазостегнових суглобів, ребер і грудної клітини);
 • органів грудної порожнини;
 • суглобів;
 • органів малого таза;
 • черевної порожнини.

Зробивши КТ в Києві на вул Вишгородської 69, можна перевірити стан судин, пройшовши ангіографію на низькодозовому апараті за демократичними цінами. Під час перевірки пацієнти перебувають під постійним наглядом рентген-лаборанта, медсестри, контрастні дослідження проводяться під наглядом лікаря-анестезіолога.

За допомогою апарату Siemens Somatom (32-64 зрізи) комп’ютерна томографія часто застосовується при діагностиці захворювань онкології, травматології, пульмонології, кардіології і т.д. За допомогою реконструктора КТ апарату, при мінімальному опроміненні (низькодозового), процедура відбувається швидко при якісної візуалізації. Для введення контрастної речовини діагностичний центр Smart-Діагностика використовує інжектор Stellant. Ви можете зробити КТ в Києві на вул Вишгородської 69 з вагою до 200 кг. У центрі Smart-Діагностика працюють досвідчені лікарі-радіологи, які описують результат обстежень протягом двох годин. Наші лікарі проводять комп’ютерну томографію згідно з європейськими стандартами якості. Результати обстежень зберігаються у власному цифровому архіві протягом певного часу.

Ціни на обстеження КТ в Києві

Вартість КТ обстеження в Києві одна з найнижчих серед медичних центрів з таким же класом обладнання.

Вартість КТ голови – від 1050 гривень до 3000 гривень в залежності від області досліджень і наявності контрастування. Ангіографія – від 2450 до 3500. Обстеження хребта – від 1050 до 2250 гривень, кісток скелета – від 1050 до 2650. Дослідження суглобів – від 1050 до 2250. КТ грудної порожнини – від 980 до 3450. Обстеження органів малого таза і черевної порожнини – від 1300 до 3500 гривень. Також в центрі надаються послуги по скринінгу кількох відділів і остеоскрінінг (від 1450 до 4000 гривень).

Перед проведенням діагностики пацієнтові бажано мати направлення лікаря, результати аналізів і попередніх КТ досліджень, якщо вони проводилися. Обов’язково попередьте про можливі алергіях і клаустрофобії будь-якого ступеня.

Введення контрастної речовини в деяких випадках може оплачуватися окремо – послуга обійдеться в 1200 гривень. Копіювання запису обстеження на флешку коштує 180 гривень, на плівку – 150. Також можлива видача копії плівки з архіву, що теж обійдеться в 150 гривень, запис обстеження на DVD диск входить у вартість.

Ви можете отримати знижену вартість на дослідження КТ на вул. Вишгородській 69. При записі в режимі онлайн всі пацієнти використовують знижку 5%, при записі на неділю – 10%. При виникненні будь-яких питань звертайтеся до наших консультантів за вказаними номерами телефону. Консультації доступні в робочий час: з 08:00 до 21:00.

Співробітники діагностичного центру Smart-Діагностика – висококваліфіковані медики з великим досвідом роботи, які з турботою ставляться до кожного клієнта. Наша головна мета – допомогти пацієнту знайти проблему і усунути її в найкоротші терміни.

  Записатися на прийом

  Запишіться на прийом і отримайте відповідь на хвилюючі вас питання про стан вашого здоров'я