КТ легень в Києві

Комп’ютерна томографія – високоінформативний метод діагностики, в основі якого використовується рентгенівське випромінювання. Це швидкий і безболісний спосіб оцінки стану легень, що дозволяє отримати пошарові зображення органів.

Smart-Діагностика – центр діагностики МРТ і КТ в Києві оснащений мультиспіральним томографом Siemens Somatom 2020 року випуску. Його технічні особливості істотно знижують променеве навантаження і забезпечують високу якість досліджень. Всі протоколи проведення процедури відповідають міжнародним стандартам.

Показання та протипоказання

Зробити КТ легень в Києві можна по направленню лікуючого лікаря при наявності показань. Це одна з процедур, яку найбільш часто призначають для діагностики пацієнтів з:

 • травмами грудної клітини;
 • онкологічними захворюваннями (в тому числі визначення їх стадії);
 • вродженими патологіями;
 • запальними процесами на будь-яких етапах їх прояви;
 • пневмонією;
 • туберкульозом;
 • великим стажем куріння.

Лікар виявляє симптоми, які свідчать про необхідність проведення КТ. Найпоширеніші:

 • тривалий кашель;
 • задишка;
 • кровохаркання;
 • біль в грудях без видимих ​​причин.

КТ легень з контрастуванням

В Smart-Діагностика в Києві проводиться КТ легень з контрастуванням. Введення контрастного препарату сприяє більш детальній оцінці змін в структурі органу. Процедура допомагає відрізнити здорові тканини від уражених швидше і ефективніше.

Така процедура протипоказана:

 • вагітним жінкам;
 • пацієнтам з алергією;
 • людям з нирковою недостатністю;
 • пацієнтам з хворобами щитовидної залози;
 • людям з важкими формами діабету.

Якщо ви помітили ознаки алергії (свербіж, утруднене дихання, висипання, почервоніння), обов’язково повідомили про це лікаря. Також в окремих випадках можливі набряки на місці введення препарату.

Правила підготовки

Процедура без контрастування не вимагає спеціальної підготовки. Перед нею потрібно тільки зняти всі металеві предмети: ланцюжки, шпильки, сережки, слуховий апарат, наручні годинники та інші. Важливо попередити лікаря про можливі захворювання нирок, серця і наявності цукрового діабету.

Як проходить процедура КТ легень

Пацієнт лягає з піднятими руками на висувний стіл. Протягом усього обстеження стіл буде рухатися в горизонтальній площині в сканері. При цьому фахівець знаходиться в іншому кабінеті, спостерігаючи за станом клієнта, використовуючи спеціальний пристрій, вбудований в томограф. В процесі проведення процедури рентгенівські промені рухається навколо тіла пацієнта по колу, знімаючи зрізи (зображення) усіх структур грудної клітини.

Під час процедури людина не відчуває болю або дискомфорт, від нього вимагається тільки не ворушитися і чітко виконувати всі вказівки лікаря. Найменший рух може привести до отримання неякісних знімків, що ускладнює діагностику. Навіть якщо вийшли змазаними всього кілька сканів, інформативність результатів для лікаря буде знижена.

Якщо для процедури потрібно використовувати контрастування, перед початком обстеження пацієнту встановлюється катетер. Через нього вводиться речовина, що подається інжектором: завдяки цьому людина отримує потрібну дозу.

Після діагностики з контрастуванням рекомендується пити багато рідини (виноградний сік, червоне вино, вода і молоко). Швидкому виведенню введеної речовини з організму сприяють горіхи, буряк і мед. При правильному раціоні препарат повністю виводиться з організму за 48 годин, не доставляючи дискомфорт. В цілому турбуватися не варто: в більшості випадків основна частина речовини виводиться в першу добу після проведення діагностики.

Ціна КТ легень в Києві

У центрі Smart-Діагностика дослідження проводяться сучасним апаратом Siemens Somatom, що дозволяє робити низькодозове дослідження. Це істотно знижує ризик прояву побічних ефектів, але не впливає на ефективність діагностики. Вартість КТ легень в Києві без контрастування становить 980 гривень, з введенням контрастної речовини – 2250 гривень. Після завершення дослідження лікар видає висновок, і диск. Уточнити деталі та записатися на прийом ви можете, залишивши номер телефону в спеціальній формі. При онлайн-запису пацієнти отримують знижку 5% на всі послуги.

Часто при виборі місця проведення КТ легень в Києві, ціна стає ключовим фактором у прийнятті рішень. Фахівці Smart-Діагностики гарантують співвідношення якості і вартості процедури, забезпечуючи клієнтам повну стерильність, безпеку і медичне обслуговування на вищому рівні.

  Записатися на прийом

  Запишіться на прийом і отримайте відповідь на хвилюючі вас питання про стан вашого здоров'я