КТ плечового суглоба

Комп’ютерна томографія плечового суглоба – це найефективніший спосіб дізнатися стан самого суглоба, м’яких тканин навколо нього та кровоносних судин. За допомогою цього дослідження можна виявити навіть найменші новоутворення, пухлини або запальні системи, наслідки травм та переломів.

Показання до проведення КТ плечового суглоба

Найчастіше комп’ютерну томографію плечового суглоба призначають для:

  • виявлення запальних процесів;
  • діагностики травм, переломів;
  • виявлення пухлини;
  • виявлення пошкоджених м’язів, зв’язок та сухожилля;
  • планування операції;
  • контролю ходу лікування.

Підготовка до комп’ютерної томографії плечового суглоба

Особливої ​​підготовки для проведення комп’ютерної томографії плечового суглоба не потрібно. Єдине, якщо КТ буде з контрастом, то за кілька годин до процедури необхідно відмовитися від їжі. Зазначимо, що КТ з контрастом протипоказано вагітним жінкам і матерям, що годують.

КТ плечового суглоба з контрастом

Для сканування кісток та хрящових структур підійде звичайна комп’ютерна томографія. Але якщо лікар хоче детальніше розглянути стан судин і м’яких тканин в плечах, то застосовується контрастна речовина. За кілька хвилин до скринінгу пацієнта внутрішньовенно вводиться препарат на основі йоду. Ця контрастна речовина швидко поширюється по кровотоку та фарбує судини та м’які тканини. Завдяки цьому на знімку чітко видно всі складові плеча. Це допоможе лікареві поставити правильний діагноз і призначити лікування.

Як відбувається дослідження

Для проведення дослідження пацієнта просять лягти на пересувну кушетку. Легти потрібно максимально комфортно, адже під час проведення процедури рухатися заборонено (може постраждати якість знімків). Перед проведенням процедури слід зняти всі металеві предмети. Під час проведення процедури пацієнт не перебуватиме в закритому просторі, оскільки кільце томографа обертатиметься навколо зони, що обстежується. Лікар спостерігає за перебігом дослідження із сусідньої кімнати та підтримує зв’язок з пацієнтом за допомогою спікерфону. КТ плечового суглоба без контрасту триває лише кілька хвилин, з контрастом – не більше двадцяти хвилин.

Діагностичний центр “Смарт Діагностика” пропонує пройти КТ плечового суглоба на новому сучасному апараті Siemens Somatom (32-64 зрізи). Надточний сканер створює сотні анатомічних посрезових зображень із подальшим 3D-моделюванням. Ціна КТ – 1050 грн без контрасту та 2250 грн з контрастом. Дослідження проводиться у Києві, вул. Вишгородська 69. При записі онлайн діє знижка 5%. Також якщо ви хочете зробити КТ плечового суглоба недорого, записуйтесь до нас на обстеження в неділю і отримайте знижку – 10%. Знижка не діє на обстеження легень та проведення КТ із контрастом.

    Записатися на прийом

    Запишіться на прийом і отримайте відповідь на хвилюючі вас питання про стан вашого здоров'я