КТ променево-зап’ясткового суглоба

КТ променево-зап’ясткового суглоба – це сучасний та високоефективний метод діагностики. За допомогою даного дослідження можна візуалізувати кісткові структури, які формують променево-зап’ястковий суглоб, а також зв’язки, хрящі та сухожилля, що знаходяться навколо цього суглоба. За допомогою цієї діагностики можна вчасно виявити аномалії розвитку, патологічні порушення, осередки запалення, наслідки травм та переломів. За допомогою проведення КТ променево-зап’ясткового суглоба лікарі можуть поставити більш точний діагноз та своєчасно призначити правильне лікування.

Показання до проведення КТ променево-зап’ясткового суглоба

Зазвичай комп’ютерну томографію променево-зап’ясткового суглоба призначають після сильної травми або перелому і коли звичайний рентген не може дати потрібного результату. Томографію суглоба призначають за:

 • наявність пухлини або метастазів;
 • екзостози та остеофіти;
 • ушкодження зв’язок;
 • аномальний розвиток;
 • наявність стороннього тіла;
 • рідини у суглобі.

Підготовка до проведення КТ променево-зап’ясткового суглоба

Для проведення звичайної томографії готуватися до процедури не потрібно. Дослідження можна проводити вже у день звернення до клініки. Якщо вам необхідно провести комп’ютерну томографію з контрастом, то обстеження краще проводити на голодний шлунок. Перед процедурою необхідно переконатися, що у вас немає алергії на йодовмісні речовини.

Перед процедурою необхідно буде зняти всі металеві вироби, годинники, прикраси. Наявність гіпсу не є протипоказанням до проведення дослідження.

Також перед дослідженням необхідно надати медичні документи, які є у пацієнта на руках: направлення на дослідження, результати інших видів діагностики, що належать до досліджуваної галузі, витяг з амбулаторної картки.

Під час проведення діагностики пацієнт не відчуватиме болю чи неприємних відчуттів. Лікар знаходиться в сусідній кімнаті, зв’язок із пацієнтом здійснюється через спікерфон.

КТ променево-зап’ясткового суглоба з контрастом

Найчастіше комп’ютерна томографія променево-зап’ясткового суглоба проводиться без використання контрастної речовини. Але в окремих випадках для того, щоб розглянути зміни в м’яких тканинах, проводиться діагностика з використанням контрасту. Звичайно перед тим, як вводити йодовмісну речовину, у вас уточнять чи немає алергії на цей компонент. Проведення дослідження з контрастом виконується лише після біохімічного аналізу крові на креатинін. Також протипоказанням до введення контрастної речовини є вагітність. Матерям, що годують, засіб вводити можна, але годувати дитину грудьми можна буде тільки через дві доби. За цей час контрастна речовина повністю виводиться з організму у природний спосіб.

Переваги комп’ютерної томографії

 • Час проведення процедури без розмаїття – до п’яти хвилин;
 • Люди з металевими імплантами, незнімними протезами або штифтами можуть безпечно проходити цю процедуру.
 • У результаті дослідження пацієнт отримує чіткі знімки кісток і суглобів з найтоншими пошаровими зрізами;
 • Висока роздільна здатність та чітке зображення.

Ціна КТ променево-зап’ясткового суглоба

У сучасному діагностичному центрі «Смарт Діагностика» можна легко записатися та пройти дослідження. Ціна КТ променево-зап’ясткового суглоба без контрасту становить 1050 грн, з контрастом – 2250. «Смарт Діагностика» знаходиться у Києві, вул. Вишгородська 69 (площа Шевченка). Працюємо для вас із 8.00 до 23.00. Під час обстеження у неділю ви отримуєте знижку в 10% (крім досліджень з використанням контрастної речовини та обстежень легень).

  Записатися на прийом

  Запишіться на прийом і отримайте відповідь на хвилюючі вас питання про стан вашого здоров'я