КТ стопи в Києві

Комп’ютерна томографія стопи дозволяє візуалізувати найдрібніші кісткові структури та прилеглі м’які тканини та суглоби. Навіть стан нігтьових фалангів можна добре оцінити за допомогою даного дослідження.

КТ стопи в Києві користується великою популярністю через те, що, на відміну від рентген, зображення формує повну 3D реконструкцію досліджуваної області. При цьому таку діагностику можна проводити неодноразово та не боятися нашкодити організму. Як часто проводити комп’ютерну томографію стопи визначає лікар.

Точні та детальні знімки стопи забезпечуються завдяки сучасному томографу Siemens Somatom (32-64 зрізи). Кільцеподібний контур обертається навколо столу та посилає промені у різних проекціях. Це допомагає отримати пошарові знімки досліджуваної ділянки. Після цього отримані результати обробляються комп’ютером та моделюється тривимірна проекція суглоба. Такі точні та докладні результати дослідження допомагають точно визначити патології та поставити правильний діагноз.

Показання для проведення КТ стопи

Комп’ютерна томографія стопи призначається найчастіше при:

 • травмах стопи, переломах та тріщинах;
 • артрит або артроз суглобів стопи;
 • новоутворення;
 • аномальний розвиток;
 • неправильне зрощення кісток;
 • псевдоартроз.

Скільки часу проводиться КТ стопи?

КТ стопи фото

Процедура комп’ютерної томографії стопи займає мінімальну кількість часу і при цьому не потребує спеціальної підготовки пацієнта. Вся процедура КТ стопи без розмаїття займе до 20 хв.

Ще один плюс зробити КТ стопи – не потрібно знімати гіпс або протез перед процедурою. Наявність штифтів чи гвинтів у організмі також є протипоказанням до проведення процедури. Як правило процедура не виконується тільки вагітним та людям, які не можуть за станом здоров’я і через біль нерухомо лежати 15-20 хв.

КТ стопи з контрастом

Під час дослідження новоутворень необхідно робити КТ стопи з контрастом. Контрастна речовина затемнює на знімку пошкоджені ділянки. Це дозволяє точно визначити місце пухлини та розмір. Процедура КТ стопи з контрастом займає до 30 хв, оскільки перед проведенням дослідження пацієнту вводиться внутрішньовенно контраст.

Ціна комп’ютерної томографії ступні

Вартість комп’ютерної томографії ступні залежить від того, чи буде дослідження із застосуванням контрастної речовини чи ні. Ціна КТ ступні – 1050 грн, КТ ступні з контрастом – 2250 грн.

Також у клініці Smart Діагностика є знижки:

 • діє знижка 5% під час запису онлайн;
 • знижка 10%* при обстеженні у неділю (крім контрастного та обстеження легень).

Звертайтесь до нашого сучасного центру діагностики, що знаходиться в Києві, вул. Вишгородська, 69 (Оболонь).

  Записатися на прийом

  Запишіться на прийом і отримайте відповідь на хвилюючі вас питання про стан вашого здоров'я