МРТ крижово-клубових зчленувань

Проблеми при ходьбі, біль у ділянці таза, порушення функціонування нижніх кінцівок – це лише небагато наслідків деструктивних порушень в області крижово-клубових суглобів. Оскільки досліджуваний ділянку перебувати усередині людського організму, то обстеження з допомогою стандартного огляду та призначення аналізів який завжди дає повну картину задля встановлення правильного діагнозу і призначення лікування.

МРТ крижово-клубових зчленувань Київ у компанії Smart-Діагностика допомагає детально описати патології, вирішує безліч медичних завдань лікаря. Магнітно-резонансна томографія детально відображає межі здорової та ураженої тканини, деталізує опис вогнища ураження.

Кому призначають МРТ крижово-клубового зчленування

МРТ крижово-клубового зчленування призначають при обстеженні з’єднання крижів та тазових кісток. Орієнтовно, це ділянка спини трохи нижче за поперек. Як правило, пацієнт звертається з деякими скаргами і лікар під час обстеження може припустити, що є певна дисфункція у цій галузі.

Призначенню для МРТ крижово-клубового зчленування можуть передувати такі симптоми:

 • гострий або ниючий біль у попереку під час ходьби;
 • кульгавість внаслідок травми або без такої;
 • інфекційне ураження хрящової або кісткової тканини;
 • запальні процеси кісток тазу та суглобів;
 • новоутворення та вроджені аномалії;
 • хвороба Бехтерєва;
 • некроз, артрит та ін захворювання.

МРТ крижово-клубових зчленувань – ефективний, швидкий, безпечний і точний спосіб встановити справжню причину нездужання, своєчасно призначити терапію та відстежити процес реабілітації та лікування. Даний тип діагностики дає тривимірне зображення з деталізацією м’яких тканин на місці обстеження. Більш інформативного способу неінвазивної діагностики зараз медицина ще не знає.

Підготовка та процес МРТ крижово-клубових зчленувань

Підготовки до МРТ крижово-клубових зчленувань практично не потрібно. Пацієнту немає необхідності дотримуватися особливої ​​дієти, або відмовлятися від прийому препаратів. Обмеження стосуються лише специфіки процесу обстеження: так як у діагностиці використовується магнітне поле, у зоні роботи пристрою неприпустима присутність металевих та металовмісних деталей та конструкцій. Винятком можуть бути лише вироби із титану.

Щодо випадків проходження обстеження з контрастною речовиною, слід переконатися, що:

 • у пацієнта немає алергії на йод;
 • він не страждає на ниркову або печінкову недостатність;
 • пацієнтка не вагітна і не годує грудьми.

Також є індивідуальні випадки, при яких цей вид діагностики протипоказаний або пацієнт не може бути обстежений через фізичні особливості (наприклад, маса тіла більше 120 кг).

Процес МРТ крижово-клубових зчленувань може зайняти від 15 хвилин до півгодини. Пацієнту необхідно переодягтися, зняти всі металеві прилади та предмети, зайняти горизонтальне положення на кушетці. Оскільки робота томографа супроводжується деяким шумом, пацієнту пропонується на час сеансу надіти навушники. Для комфортнішого проходження обстеження допускається присутність супроводжуючих осіб.

Під час томографії пацієнт постійно підтримує контакт із лікарем щодо переговорного пристрою. По завершенню процедури лікарі деякий час приділять розшифровці результатів.

Скільки коштує і де пройти МРТ крижово-клубового зчленування

Компанія Smart-Діагностика вже більше 10 років надає послуги з обстеження та надання діагностичних послуг у Києві. Новий та високоточний томограф Philips 1.5 Tesla, сертифіковані фахівці, зручне розташування, детальне дослідження та індивідуальний підхід до кожного пацієнта зроблять процедуру обстеження комфортною та приємною. Проходження МРТ крижово-клубових зчленувань, ціна вас приємно здивують. Медичний персонал допоможе впоратися із хвилюванням, відповість на ваші запитання, проведе інструктаж та підготує до процедури. Результат обстеження буде готовий протягом 2-х годин після МРТ. При оформленні запису онлайн ви зможете заощадити до 5% вартості обстеження.

  Записатися на прийом

  Запишіться на прийом і отримайте відповідь на хвилюючі вас питання про стан вашого здоров'я