МРТ молочних залоз з імплантами

Мамопластика не завжди проходить успішно. Багато жінок стикаються з ускладненнями після операції, а також порушенням цілісності імплантів. Пошкоджені імпланти можуть стати бомбою уповільненої дії, тому лікарі рекомендують перевіряти їх після появи неприємних відчуттів, болю і дискомфорту. МРТ імплантів молочних залоз дозволяє виявити всі запалення і порушення, щоб уникнути тяжких наслідків в майбутньому. У багатьох випадках такий вид діагностики залишається єдиним способом побачити всі зміни, так як інші методи не відрізняються такою високою інформативністю, а також не отримують отримати якісні знімки.

Що показує МРТ молочних залоз

МРТ дозволяє побачити розрив протеза, оцінити кількість рідини, що витекла, а також оцінити її місце розташування. Додатково в процесі дослідження фахівець може виявити новоутворення, їх локалізацію та тип, а також діагностувати метастази.

Багато захворювань, запальні процеси і порушення цілісності імплантів не можна побачити на УЗД або мамографії. МРТ дозволяє виявити будь-які порушення. У деяких випадках протез може затиснути тканини, що і стане причиною патологічних процесів. Чим раніше проблема буде виявлена, тим більше шансів вчасно усунути її причину і зупинити розвиток захворювання.

Показання

Доктор виписує на напрямок при наступних показаннях:

 • зміна розміру грудей;
 • зміна форми грудей;
 • з’їхав імплант;
 • біль в молочних залозах;
 • дискомфортні відчуття;
 • перевірка на онкологічні захворювання;
 • новоутворення.

Лікар може знайти додаткові свідчення, частіше вони пов’язані з необхідністю підтвердження або спростування інших діагнозів, які не стосуються імплантів.

Протипоказання

МРТ молочних залоз з імплантами робиться без введення контрастної речовини. Це виключає додаткові дослідження, тести і зводить до мінімуму ймовірність прояву алергічної реакції. Незважаючи на безпеку і простоту дослідження, його заборонено проводити в разі:

 • наявності металевих імплантатів в організмі (скоби, кардіостимулятори, інсулінові помпи);
 • встановлених брекетів, зубних коронок і інших імплантів (якщо їх можна зняти на час проведення МРТ, це потрібно буде зробити);
 • перший триместр вагітності (це відносне протипоказання, так як лікар все одно може призначити дослідження, якщо шкоду після проведення МРТ буде значно менше, ніж користь);
 • проведення стентування в минулому;
 • кліпси після проведення операції на судинах;
 • татуювання, зроблені барвниками, в складі яких є метал (через вплив магнітного поля частинки можуть нагріватися, через що пацієнт ризикує отримати опік тканин);
 • велику зайву вагу пацієнта (багато томографи розраховані на вагу не більше 130 кілограмів).
 • клаустрофобія (для томографів закритого типу);
 • нездатність зберігати нерухомість протягом проведення дослідження (пацієнта можуть занурити в стан медикаментозного сну або наркозу, використовуючи препарати короткої дії).

Доктор завжди оцінює ризики і потенційну користь, тому навіть при наявності деяких протипоказань дослідження все одно може бути проведено. Це робиться в разі мінімальної можливості завдати шкоди організму. Якщо потрібен наркоз або седація, пацієнту потрібно додатково отримати консультацію алерголога або анестезіолога.

МРТ молочних залоз з імплантами: ціна

МРТ імплантів молочних залоз у Києві в центрі Smart-Діагностика без контрасту коштує 2300 гривень. Ціни на додаткові обстеження або додаткові аналізи не входять у вартість. Ви можете скористатися іншими послугами: записати готове дослідження на диск або флеш накопичувач, а також запросити дублікат результатів. Співробітники центру Smart-Діагностика відразу проводять розшифровку отриманих результатів і видають знімок протягом 2-х годин.

Діагностика виконується на сучасному томографі PHILIPS 1.5 Tesla. Він витримує 130 кілограмів, тому наявність зайвої ваги не стане проблемою. Протягом усього дослідження за станом пацієнта стежать лікар і лаборант, що знижує напругу і заспокоює.

  Записатися на прийом

  Запишіться на прийом і отримайте відповідь на хвилюючі вас питання про стан вашого здоров'я